Семінар для учнів «Репродуктивне здоров’я і сімейні цінності»

19 04 2018На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» та з метою формування морально-духовних цінностей та підвищення рівня обізнаності молоді з питань збереження репродуктивного здоров'я і профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, 19 квітня КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр»спільно із сектором молоді та спорту Кагарлицької РДА, МЦКД (Анастасією Мацібурою) та громадською молодіжною радою при голові Кагарлицької РДА організовано та проведено семінар для учнів шкіл міста 10-11 класів на тему: «Репродуктивне здоров’я і сімейні цінності».

Захід проведено в рамках соціального молодіжного проекту «Думай!», за участю правозахисника, психолога, члена «Національної ради жінок України» Любецької Людмили Миколаївни та лікаря-гінеколога вищої категорії Гузенка Павла Омеляновича.

На лекціях були присутні 35 дівчат та 30 хлопців. Учні та вчителі із захопленням слухали лекторів, які спрямовували молодь на формування та збереження сімейних цінностей, духовного росту, поваги та любові до себе та до осіб протилежної статі. Учні були активними в обговоренні, отримували відповіді на поставлені запитання та дослухалися до порад спеціалістів.

На сьогодні ці питання є вкрай важливими для підлітків і тому, ми щиро раді, що такі семінари проводяться у нашому місті . Продовжимо і надалі формувати духовно та фізично здорових майбутніх фахівців в галузі освіти.

19 04 2018 2

19 04 2018 319 04 2018 4