Відкрита зустріч з громадою села Леонівка

20 04 2018 1520 квітня в с. Леонівка відбулася відкрита зустріч з громадою села, під час якої сільський голова прозвітував про роботу за 2017 рік. Участь в заході взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, керівники управління соціального захисту населення РДА, об’єднаного управління пенсійного фонду, районного відділення ПАТ «Укртелеком» та КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району», керівники сільськогосподарських формувань, які орендують землі на території сільської ради.

Зокрема, у своєму виступі Леонівський сільський голова Іван Владіміров поінформував громадян про проведену роботу в 2017 році, виконання планів соціально-економічного розвитку та бюджету, благоустрою, результати розгляду звернень та окреслив важливі напрями роботи на поточний рік.

Керівники установ та організацій також відповідали на запитання жителів села, які піднімали питання соціального та пенсійного забезпечення, проведення ремонту доріг, земельних відносин, впровадження медичної реформи, тощо.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Роман Коваленко наголосив, що такі зустрічі сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати, та побажав усім присутнім миру і добробуту.

20 04 2018 1620 04 2018 1720 04 2018 18