В РДА проведено І-ий тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

16 10 03 2016За традицією у березні-квітні в Кагарлицькій районній державній адміністрації проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців апарату та структурних підрозділів.

Визначення кращого за рівнем підготовки державного службовця обумовлювалося проходженням кожного з учасників конкурсу ІІІ етапів конкурсних завдань. Претендентам на звання «Кращого державного службовця» довелося продемонструвати свої знання Конституції України та законодавства про державну службу; законодавства, що стосується функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язківдержавних службовців, уміння правильно та грамотно складати ділові документи, володіти сучасними комп’ютерними технологіями.

Найкращі результати показала і стала переможцем І туру конкурсу в номінації «Кращий спеціаліст» ДЕГТЯРЕНКО Людмила Іванівна, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, а лауреатами стали: 2 місце - ВАСИЛЬЧЕНКО Аліса Євгеніївна, провідний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації; 3 місце - ТРОХИМЕНКО Лариса Миколаївна, головний спеціаліст з питань економічного аналізу та врегулювання відносин власності управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Щиро бажаємо переможцю гідно представити наш район у другому турі конкурсу.

Організаційний комітет з проведення
І туру Всеукраїнського Конкурсу