Засідання круглого столу

04 8 05 201804 травня під головуванням голови Кагарлицької районної державної адміністрації Романа Коваленка відбулося засідання спільного «круглого столу» за участю міського голови Олександра Панюти, начальника Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергія Сьомки, головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Інни Карапіри, директора КП КОР «Кагарликтепломережа» Володимира Гонтаровського, начальника відділу освіти РДА Надії Омельченко, провідного спеціаліста відділу культури та туризму, національностей та релігій РДА Віталія Полозова.

Під час засідання розглянуто питання підготовки газоспоживаючих об’єктів комунально-побутової, соціально-культурної та медичної інфраструктури району до опалювального сезону 2018-2019 року.

Виступаючи з даного питання Сергій Сьомка проінформував присутніх щодо своєчасного проведення тендерних процедур на отримання лімітів з газопостачання для об’єктів соціальної сфери та розглянули ряд питань щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 року. 04 9 05 2018

Заслухавши присутніх про завершення опалювального сезону 2017 – 2018 року Роман Володимирович наголосив, що під час підготовки до нового опалювального сезону вжити відповідних заходів щодо своєчасного заключення договорів з постачання природного газу об’єктами соціальної сфери району. Також видав доручення сектору юридичного забезпечення райдержадміністрації вивчити питання та надати роз’яснення щодо розподілу відповідальності за мережі тепло-водо-газо-електропостачання у багатоквартирних будинках відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».