Апаратна нарада

07 05 201807 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу із зверненнями громадян у секторі житлово-комунального господарства і розвитку інфраструктури райдержадміністрації; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Про хід впровадження реформи охорони здоров’я в районі проінформувала головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Карапіра. Зокрема, від початку кампанії з вибору лікаря зареєстровано 1670 пацієнтів. З 13 лікарів відсутній ноутбук у лікаря в амбулаторії с. Бурти. Також затверджені додатково реєстратори, які можуть реєструвати пацієнтів безпосередньо в сільських радах, що дасть можливість швидше нарощувати базу пацієнтів.