Апаратна нарада

14 05 201814 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про діяльність ТОВ «Дорожник» на території Кагарлицького району; про надання якісних послуг з електропостачання жителям Кагарлицького району; про надання якісних послуг населенню району ПАТ «Укртелеком»; про зміни в законодавстві щодо призначення субсидій; про організацію захисту прав дітей та підтримки сімей; звіт про роботу Горохуватського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про роботу адміністративних комісій станом на 01.05.2018 року при виконавчих комітетах Черняхівської та Ліщинської сільських рад.

Головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району» Інна Карапіра проінформувала присутніх про стан впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Зокрема, від початку кампанії з вибору лікаря зареєстровано 2204 пацієнтів. В амбулаторію с. Бурти придбано ноутбук, принтер, підключено Інтернет та розпочато реєстрацію угод з пацієнтами. Також проходить обговорення необхідних умов для укладення договору між надавачем послуг первинної медичної допомоги та Національною службою здоров’я.

14 05 2018 2