Апаратна нарада

21 05 201821 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах середньої освіти; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Про хід впровадження реформи охорони здоров’я в районі проінформувала головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Карапіра. Зокрема, від початку кампанії з вибору лікаря зареєстровано 3048 пацієнтів, що складає 9,1% населення району. В середньому по області зареєстровано 4,2% населення, по Україні – 10,0%. Додатково залучено ще 6 реєстраторів, щоб оформляти декларації, в тому числі і в підрозділах, де немає лікаря (Переселення, Стави, Мирівка).