Прямий телефонний зв'язок

22 05 2018 722 травня керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко, за участю керівників установ та служб району, провела прямий телефонний зв'язок з жителями громадян, під час якого звернулися 5 жителів району з питань проведення перерахунку пільг (надано роз’яснення),

демонтажу телефонної опори по вул. Трояндова в м. Кагарлик (дано доручення керівнику районного підрозділу ПАТ «Укртелеком» - вирішити дане питання), ліквідації сміттєзвалища по вул. Народна в с. Мирівка (дано доручення Мирівському сільському голові - розглянути та вирішити дане питання), проведення благоустрою на кладовищі по вул. Героїв Крут в м. Кагарлик (дано доручення Кагарлицькому міському голові – сприяти у вирішенні даного питання), також звернулася жителька м. Кагарлик, яка висловила слова вдячності заступнику голови райдержадміністрації Світлані Синюк за оперативне вирішення питання, з яким вона зверталася.