Засідання сесії районної ради

01 06 2018 201 червня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів засідання 33-ї сесії районної ради VII скликання. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, керівники установ та організацій району, депутати районної ради.

Під час засідання розглядалися питання про внесення змін у рішення 29-ї сесії районної ради від 21.12.2017 № 264-29-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2018 рік» та додатків до нього; про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами; про хід виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Кагарлицькому районі на 2016 – 2020 роки; про управлінняоб'єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду на території Переселенської сільської ради Кагарлицького району Київської області; різне.