Апаратна нарада

04 06 201804 червня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про стан призначення та виплати державної соціальної допомоги на дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Про хід впровадження реформи охорони здоров’я в районі проінформувала головний лікар КЗ «ЦПМСД Кагарлицького району» Інна Карапіра. Зокрема, від початку кампанії з вибору лікаря зареєстровано 5191 пацієнтів. Також закладом 01 червня подано заяву про укладення договору з Національною службою здоров’я України.

Крім того, обговорено стан криміногенної та надзвичайних ситуацій за минулий тиждень, впровадження оборонної реформи, в основу якої покладено цілі Стратегії національної безпеки України, інші.