Вручення почесних звань

04 06 2018 204 червня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася розширена нарада за участю керівників структруних підрозділів облдержадміністрації, установ та організацій Київської області.

Перед початком засідання Олександр Горган виконав приємну місію – вручив нагороди та відзнаки визначним жителям Київської області.

Зокрема, відповідно до Указу Президента України від 18 листопада 2017 року № 375/2017 "Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу" за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства присвоєно почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України" Кулініченку Григорію Володимировичу - голові сільськогосподарського кооперативу "Агробізнес" та Широкоступу Олександру Васильовичу - голові фермерського господарства "Широкоступ".

В урочистій атмосфері губернатор привітав жителів Кагарличчини із присвоєнням цього звання та вручив їм відповідні нагрудні знаки.

04 06 2018 304 06 2018 4

В урочистій атмосфері пленарного засідання сесії Кіровоградської облради, що відбулася незадовго до Нового року, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко привітали Олексія Герасимова із присвоєнням цього звання та вручили йому відповідний нагрудний знак.