Монетизація субсидії

Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави.

Кабінет Міністрів України 27 квітня 2018 року прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій, ініційований Прем’єр-міністром України В.Гройсманом, передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у районне управління соціального захисту населення та виписку з банку           про особовий рахунок , на підставі чого здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи Кагарлицького району, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидантом самостійно. На момент подачі заяви для отримання зекономлених коштів по субсидії, рахунок в банківській установі району повинен бути уже відкритим. Для жителів сільської місцевості є можливість отримати дані кошти через відділення поштового зв'язку ПАТ « Укрпошта».

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Списки субсидантів м. Кагарлик із залишками невикористаних субсидій для індивідуального газового та електро- опалення, надані ТОВ « Київоблгаз ЗБУТ» та ПАТ « Київобленерго» , на даний час знаходяться в   Управлінні соціального захисту населення Кагарлицької РДА . Для уточнення інформації щодо наявності та отримання зекономлених коштів просимо звертатись особисто в управління соціально захисту населення або за телефонами:

5-19-40, 5-15-49.

Жителям сільської місцевості звертатися до сільських рад.