Робоча зустріч

13 06 2018 4Питання ремонту доріг одне з найважливіших в районі та перебуває на постійному контролі влади. З цього приводу, 13 червня відбулася робоча зустріч за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, заступника голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлани Синюк, директора філії Кагарлицького районного дорожнього управління Костянтина Хамаздіра та директора ТОВ «Дорожник», підрядника по ремонту доріг місцевого значення Леоніда Бондаренка.

Під час зустрічі йшла розмова про стан проведення ямкового ремонту на дорогах місцевого значення в районі. Зокрема, на сьогодні вже вкладено 500 т асфальту. Процес ямкового ремонту складний та довготривалий, крім того фірма-підрядник виконує ремонтні роботи в 3 районах – Кагарлицькому, Рокитнянському та Миронівському. Але за словами директора ТОВ «Дорожник» Леоніда Бондаренка роботи по ремонту доріг в Кагарлицькому районі до середини липня будуть повністю завершені.