Засідання круглого столу

14 06 201814 червня в малому залі адмінбудинку відбувся круглий стіл щодо формування морально-етичних принципів при висвітленні матеріалу, що стосується торгівлі людьми. Ініціювала засідання громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство» в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

Вела засідання круглого столу Любов Савченко, менеджер  ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Метою заходу є підвищення обізнаності суб’єктів НМВ в сфері протидії торгівлі людьми, підготовка фахівців, дотичних до роботи з жертвами торгівлі людьми, налагодження взаємодії державних та недержавних установ і організацій у виявленні, ідентифікації та наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

У засіданні взяли участь заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.

14 06 2018 2