Робоча зустріч

14 06 2018 314 червня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу зустріч із заступником голови Кагарлицької районної ради Олегом Волошином, начальником відділу освіти РДА Надією Омельченко, головою громадської організації «Спілка учасників АТО» Михайлом Лисенком та директором КП Кагарлицької районної ради "Фізкультурно-оздоровчий комплекс "Кагарличчина" Віктором Лисенком.

Під час зустрічі, в рамках посилення військово-патріотичного духу та виховання підростаючої молоді району, учасники зустрічі розглянули можливість введення штатної одиниці та функціонування на базі ФОКу гуртка «Навички та практична стрільба, поводження із пневмозброєю». Крім того, обговорили проведення групових та індивідуальних навчальних стрільб, а також організацію військово-патріотичних спортивних змагань в районі.