Апаратна нарада

18 06 201818 червня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу сектору молоді та спорту Кагарлицької районної державної адміністрації за 5 місяців 2018 року; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Про хід впровадження реформи охорони здоров’я в районі проінформувала головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Карапіра. Зокрема, від початку кампанії з вибору лікаря подано 8022 декларацій, що складає 23,9% населення. З них зареєстровано 7148 пацієнтів (89,1% від поданих декларацій).