Засідання організаційного комітету

20 06 2018 520 червня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня молоді. Учасники зустрічі обговорили святкову програму та сценарій урочистої частини.

У програмі святкування Дня молоді −  розважальна та навчальна програма для дітей та молоді, урочиста частина та святковий концерт, а також нагородження молоді за активну участь у громадському житті району. Окрім того, працюватимуть аніматори, проводитимуться спортивні конкурси та святкова дискотека.

Організатори свята запрошують жителів та гостей району на святкування Дня молоді, яке відбудеться 24 червня 2018 року на площі біля міського будинку культури о 17.00 год.

20 06 2018 6