Мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 06 201822 червня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм, приурочений до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. На мітингу були присутні голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник голови райдержадміністрації Світлана Синюк, ветерани війни, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Перед присутніми виступив голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, який наголосив на історичному значенні для нашого народу подій Другої світової війни, підкреслив про необхідність пам’ятати наше героїчне минуле та подякував ветеранам за велику перемогу.

Під час заходу було покладено квіти до меморіалу та хвилиною мовчання вшановано пам’ять тих, хто пожертвував власним життям у протистоянні з ворогом в роки війни.

У пам’ять про полеглих воїнів у роки Другої світової війни благочинний Кагарлицького благочиння, протоієрей Василь Синюк відправив молебень за загиблими.

22 06 2018 222 06 2018 322 06 2018 422 06 2018 5