Апаратна нарада

02 07 201802 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу відділу адміністративних послуг райдержадміністрації за І півріччя 2018 року; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Про хід впровадження реформи охорони здоров’я в районі проінформувала головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Карапіра. Зокрема, від початку кампанії з вибору лікаря подано 11466 декларацій, що складає 34,2% населення. З них зареєстровано 9409 пацієнтів (82,1% від поданих декларацій).