Засідання сесії районної ради

05 07 2018 605 липня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів пленарне засідання 34-ї сесії районної ради. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голови місцевих рад, керівники підприємств та організацій району, депутати районної ради.

Під час засідання розглядалися питання про внесення змін у рішення 29-ї сесії районної ради від 21.12.2017 № 264-29-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2018 рік» та додатків до нього; про план роботи Кагарлицької районної ради на ІІ півріччя 2018 року; про хід виконання Програми підтримки та розвитку молоді Кагарлицького району на 2016-2020 роки; про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради»; про створення Комунального підприємства Кагарлицької районної ради « Крона-сервіс»; про управлінняоб'єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району; різне.