Візит делегації Міністерства Юстиції Республіки Казахстан

04 07 2018 1004 липня до м. Кагарлик завітала з робочим візитом делегація Міністерства Юстиції Республіки Казахстан. У ході візиту гостей було ознайомлено з роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, зокрема надання населенню первинної та вторинної правової допомоги, проведення правопросвітницьких заходів та співпраці з партнерами.

Зустріч відбулася в приміщенні Кагарлицького бюро правової допомоги, участь в якій також взяли керівник апарату Кагарлицької РДА Демиденко Л.В., начальник служби у справах дітей та сім'ї Кагарлицької РДА Прохоренко Л.М., начальник районного центру зайнятості Нагірна С.М., працівники бюро, директор Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД Сірик О.С. та представники ЗМІ району.

04 07 2018 1104 07 2018 12