Виїзний прийом громадян в с. Слобода

11 07 201811 липня керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко, за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок, заступника начальника Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Людмили Візьонок та головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян РДА Ірини Василюк, провела виїзний прийом громадян в с. Слобода.

Під час прийому звернулися 6 жителів села з питань нарахування субсидії на опалювальний сезон (надано роз’яснення), ремонту дороги по вул. Садова (видано доручення Слобідському сільському голові – вивчити дане питання та вжити відповідні заходи) та ремонту телефону по вул. Гагаріна (видано доручення керівнику СЛД №2 Кагарлицького районного центру телекомунікацій ПАТ «Укртелеком» - розглянути та вирішити дані питання).