Робоча нарада

02 08 2018 202 серпня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів робочу нараду щодо критичної ситуації, яка склалася на залізничній станції «Кагарлик» ПАТ «Укрзалізниця», а саме неможливість підприємствами здійснювати вантажні перевезення, оскільки ПАТ «Укрзалізниця» не дає погодження на відправку та прийняття вантажів на даній станції.

На території Кагарлицького району діють підприємства, які активно використовують дану станцію, згідно укладених договорів з ПАТ «Укрзалізниця», а саме: ПрАТ «Агрофорт», ТДВ «Узинський цукровий комбінат», Цех ПАТ «Укрчермет», ТОВ «Ема-цемент», ТОВ «Баланс-Агро» та МВКП «Декор».

На даний час склалася негативна ситуація, коли при наявності діючих договорів з ПАТ «Укрзалізниця», дані підприємства позбавленні законної можливості здійснювати вантажні операції на станції «Кагарлик», що негативно впливає на діяльність та ставить під загрозу роботу підприємств.

За підсумками наради голова Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко доручив керівникам вищевказаних підприємств надати аналітичну довідку про діяльність підприємств та інформацію про завдані збитки, в зв’язку із ситуацією, що склалася. Після чого буде підготовлено лист звернення до депутатів Кагарлицької районної ради з проханням вплинути на дану ситуацію, а також до відповідних служб щодо належного реагування.

Участь в нараді взяли Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк, керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмила Демиденко, директор Трипільської філії ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» Сергій Іванов, начальник залізничної станції «Кагарлик» Світлана Донець, керівники вищевказаних підприємств району.

02 08 2018 3