До уваги учасників ООС (АТО)!!!

06 09 2018 629 вересня 2018 року з 11.00 до 23.00, у рамках Обласної програми військово-патріотичного виховання молоді та підтримки ветеранів АТО та ООС, за ініціативи ГС «Федерація Громадських Організацій Учасників АТО Київщини» та ГО "Боярка-АТО", у місті Боярка буде проходити Родинний фестиваль «З війни до миру».

На фестиваль запрошуються учасники АТО та ООС, воїни – добровольці, члени їх родин, члени родин загиблих, учасники Революції Гідності, члени родин загиблих героїв Небесної Сотні та волонтери Київської області.

Мета фестивалю – дати можливість воїнам зустрітись, поспілкуватись, згадати бойових товаришів, розповісти молоді про бойові подвиги, показати військову виправку, навчити своєчасно надавати першу медичну допомогу та усім разом знайти дорогу до мирного життя.

Координаційний центр допомоги учасникам АТО та ООС у м. Кагарлик та Кагарлицького району просить усіх учасників АТО та ООС, воїнів – добровольців, членів їх родин, членів родин загиблих з міста Кагарлик та Кагарлицького району повідомити  про бажання взяти участь у заході за номером телефону - 0958562829 з 8.00 до 19.00. до 25.09.2018 року.