Робоча зустріч

12 09 2018 212 вересня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів робочу зустріч з питань передачі майна закладів охорони здоров’я, освіти та культури з комунальної власності територіальних громад Кагарлицького району до комунальної власності Ржищівської об’єднаної територіальної громади в межах сільських рад, що висловили згоду про приєднання до Ржищівської ОТГ.

Також, узгоджено процедуру фінансування бюджетних установ на перехідний період до 1 січня 2019 року.

Участь в зустрічі взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран, заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, в.о. Ржищівського міського голови Крістіна Чорненька, керівники управління державної казначейської служби, відділення податкової інспекції, фінансово управління Кагарлицького району та м. Ржищів.

12 09 2018