Акція «Міжнародний день чистих берегів»

12 09 2018 7Традиційно у вересні відбувається масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Вона проходить щороку у різних куточках світу за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій. В цей день прибираються береги річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Кагарлицький район також долучився до акції.

Зокрема, 12 вересня, за участю інженера-гідротехніка Обухівського міжрайонного управління водного господарства Людмили Миколенко, директора Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст. Зінаїди Балацької, учнів школи, відбулося прибирання берегів водного об’єкту в селі Переселення. Адже турбота про чисту воду та береги – одне з перших завдань кожної людини.

12 09 2018 812 09 2018 9