Конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні»

13 09 2018 4Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні» до Дня юриста.

Метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді, її залучення до процесів законотворення, подальшого розвитку парламентаризму, створення умов для творчого зростання, а також активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів.

До участі у конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти ЗВО та наукових установ України, учні-члени Малої академії наук України.

Конкурс проводитьсяз 1 вересня по 8 жовтня. Прийом робіт триватиме до 3 жовтня.

Переможців визначить Експертна рада конкурсу, до якої входять провідні юристи, які зробили вагомий внесок у розвиток юридичної професії, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Верховної Ради України, громадських організацій та інші особи, які мають відповідні наукові знання.

Конкурсні роботи разом із заявками слід надсилати у паперовому та електронному вигляді на адресу:
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3

Положення про Конкурс

Детальніше про Конкурс на офіційній сторінці Інституту політико-правових та релігійних досліджень у Facebook.

Національний Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.