Апаратна нарада

17 09 201817 вересня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про організацію харчування учнів в загальноосвітніх закладах району; про роботу із зверненнями громадян в Расавській сільській раді; про роботу служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації за 8 місяців 2018 року; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

На початку наради керівники району і міста провели на контракту службу жителя м. Кагарлик Шандренка Віталія Петровича та побажали військовослужбовцю віри в перемогу, легкої служби, честі, доблесті, мирного неба, і найголовніше – повернутися додому живим.

Також привітали секретаря Горохівської сільської ради Жураківську Надію Павлівну з ювілейним днем народження, який вона відзначила 15 вересня.

17 09 2018 217 09 2018 3