Привітали бібліотекарів району

25 2 09 201825 вересня голова Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк привітали бібліотекарів району з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке відзначається в Україні щорічно 30 вересня.

25 09 2018 Вітаючи бібліотекарів з професійним святом, керівники району подякували їм за щоденну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та за активну участь у загальнорайонних заходах культурно-освітнього та інформаційного обслуговування читачів. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди професійного свята відзначено кращих працівників спільними Подяками районної ради та районної державної адміністрації, подарунками та квітами.