Обласний захід до 75-річчя початку боїв на Букринському плацдармі

27 09 2018 427 вересня на території Національного музею ‒ меморіального комплексу „Букринський плацдармˮ у селі Балико-Щучинка відбувся обласний захід до 75-річчя початку боїв на Букринському плацдармі. Участь в урочистому мітингу взяли голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко, голова Київської обласної організації ветеранів України Микола Томашов, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод, голова Миронівської районної ради Валентина Усик, в.о. Ржищівського міського голови Крістіна Чорненька, ветерани війни та громадськість Київщини.

Присутні поклали квіти та вінки до братської могили. Також звучали тематичні виступи у виконанні учасників художньої самодіяльності. Настоятель Михайлівського храму села Уляники отець Віталій провів поминальну панахиду.

27 09 2018 527 09 2018 627 09 2018 727 09 2018 8