Апаратна нарада

01 10 201801 жовтня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про організацію перевезення учнів та педагогічних працівників до загальноосвітніх навчальних закладів району; про роботу Горохуватського сільського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді із сімʼями, які перебувають у складних життєвих обставинах; про роботу адміністративних комісій станом на 01.10.2018 року при виконавчих комітетах сільських рад; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

За результатами наради видано доручення працівникам районного сектору ДСНС провести профілактичні огляди пічного опалення в будинках сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

01 2 10 2018