Виїзний прийом громадян в с. Черняхів

06 10 201805 жовтня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок, голови комісії з припинення діяльності Кагарлицького ОУПФУ Світлани Трохименко, завідувача сектору звернень громадян РДА Ірини Василюк, провів виїзний прийом громадян в с. Черняхів.

Під час прийому звернулися троє жителів села з питань оформлення субсидії, розчистки крони дерев вздовж автодороги Леонівка-Черняхів (з даних питань надані роз’яснення) та ремонту лінії радіопередачі (видано доручення начальнику станційно-лінійної дільниці №2 міста Кагарлик – вирішити дане питання).