Виїзний прийом громадян в с. Новосілки

05 10 201805 жовтня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран, за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок, голови комісії з припинення діяльності Кагарлицького ОУПФУ Світлани Трохименко, завідувача сектору звернень громадян РДА Ірини Василюк, провів виїзний прийом громадян в с. Новосілки.

Під час прийому піднімалися питання ремонту радіоточки по вул. Залізничній (видано доручення начальнику станційно-лінійної дільниці №2 міста Кагарлик – вирішити дане питання), пенсійного забезпечення, а також колективне звернення щодо закриття в селі відділення ПАТ «Укрпошта» та медичного забезпечення (з даних питань надані роз’яснення).

05 10 2018 2