Прямий телефонний зв’язок

16 10 2018 416 жовтня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів прямий телефонний зв’язок з жителями району. Під час зв'язку звернулося четверо громадян з питань добросусідських відносин (доручення міського голові – розглянути дане питання на адмінкомісії з виїздом на місце);

ремонту радіоточки по вул. Спеціалістів с. Бурти (доручення начальнику станційно-лінійної дільниці №2 міста Кагарлик – вирішити дане питання); низької напруги по вул. Ювілейна в с. Стави (доручення керівнику районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» - розглянути та вирішити дане питання), а також жителька с. Шубівка подякувала голові райдержадміністрації за надану матеріальну допомогу на лікування.