Виїзний прийом громадян в с. Великі Пріцьки

18 10 2018 218 жовтня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, за участю начальника управління соціального захисту населення Кагарлицької РДА Оксани Дячок, заступника начальника Кагарлицького об’єднаного управління пенсійного фонду Людмили Візьонок та завідувача сектору звернень громадян РДА Ірини Василюк, провела виїзний прийом громадян в с. Великі Пріцьки.

Під час прийому звернулися 4 жителі з питань проведення технічного контролю електролічильника для перезаключення договору (доручення керівнику районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» - розглянути та вирішити дане питання); пенсійного забезпечення та нарахування субсидій (надані роз’яснення та консультації).