Привітали з професійним святом

21 10 201819 жовтня, напередодні професійного свята харчовиків – Дня працівників харчової промисловості, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю жовтня, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали колектив ПрАТ «Кагма».

Голова райдержадміністрації Роман Коваленко привітав присутніх з професійним святом, висловив слова вдячності директору підприємства Олексію Мірошнику та усім працівникам за сумлінну й самовіддану працю та вагомий вклад у розвиток промислового потенціалу Кагарличчини. Вітаючи з професійним святом, він побажав присутнім міцного здоров’я, радості, щастя, добробуту, сімейного затишку, а підприємству – подальшого розвитку й процвітання.  З нагоди відзначення Дня працівників харчової промисловості, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та особистий вагомий вклад у виробництво харчової продукції, спільними Подяками Кагарлицької районної ради та Кагарлицької райдержадміністрації відзначено кращих працівників підприємства.

19 2 10 2018