Робоча нарада

23 10 2018 223 жовтня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів робочу нараду щодо роботи ПАТ «Укрзалізниця» з надання послуг вантажного перевезення. На даний час склалася негативна ситуація, коли підприємства Кагарлицького району позбавленні законної можливості здійснювати вантажні операції на станції «Кагарлик», що негативно впливає на діяльність та ставить під загрозу роботу підприємств ПрАТ «Агрофорт», ТДВ «Узинський цукровий комбінат», ТОВ «СКРАП-ЦЕНТР», ТОВ «Ема-цемент», ТОВ «Баланс-Агро», МВКП «Декор» та інші.

Участь в нараді взяли перший заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Віталій Таран, керівник комерційного відділу Київської дирекції залізничних перевезень Віталій Гахраманов, керівники вищевказаних підприємств району.

За підсумками наради вирішено направити лист-прохання до керівництва ПАТ «Укразалізниця» щодо недопущення закриття станції «Кагарлик» для вантажних перевезень.

23 10 2018 3