Виїзні наради

25 10 2018 225 жовтня у Буртівській та Кадомській сільських радах відбулись виїзні наради з питань вивчення та контролю криміногенної ситуації, забезпечення охорони громадського порядку у населених пунктах. Участь в нарадах взяли головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату РДА Раїса Лучко, дільничний інспектор поліції Кагарлицького ВП, капітан поліції Ігор Лисенко, голови сільських рад, депутатський корпус та жителі сіл.

Під час нарад розглянуто стан криміногенної ситуації у зазначених територіальних громадах, заслухано звіт дільничного інспектора щодо виявлених фактів правопорушень та надано роз’яснення щодо шляхів вирішення заявлених проблем.

Також піднімалося питання щодо попередження та не допущення потрапляння дітей в смертельні інтернет-ігри. З цією метою рекомендовано батькам приділяти більше уваги психологічному стану і вихованню дітей, а також контролювати поведінку в соціальних мережах.

Крім того, проведено агітаційну роботу щодо працевлаштування молоді до підрозділів Національної поліції.

25 10 2018 325 10 2018 4