Апаратна нарада

05 11 201805 листопада в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів розширену апаратну нараду з міським головою, керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва та цивільного захисту (в частині містобудування та архітектури) за 10 місяців 2018 року; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Також, обговорено стан криміногенної та надзвичайних ситуацій, проведення відбору на контрактну службу в ЗСУ, проходження опалювального сезону,  інше.

Крім того, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран та заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провели апаратні наради з керівниками відділів, управлінь райдержадміністрації. У ході нарад начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом поточного тижня, зазначивши проблемні питання у відповідних сферах та пріоритети у роботі протягом наступного місяця.

05 11 2018 4

05 11 2018 205 11 2018 3