Апаратна нарада

26 11 201826 листопада голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації за 10 місяців 2018 року; про роботу адміністративних комісій станом на 01.11.2018 року при виконавчих комітетах Ставівської та Стрітівської сільських рад; про роботу зі зверненнями громадян в Шубівській сільській раді; про Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

26 11 2018 2Також, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела апаратну нараду з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації, у ході якої обговорили дотримання температурного режиму в закладах освіти району, підготовку та організацію районних заходів у грудні, інші. За підсумками наради видані відповідні доручення.

26 11 2018 3