Засідання колегії райдержадміністрації

30 11 201830 листопада голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів засідання колегії райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів, відділів та секторів райдержадміністрації, керівники організацій та служб району, голови місцевих рад, члени колегії.

Під час засідання розглядалися питання про роботу промислових підприємств, будівельних організацій, організацій транспорту, зв’язку, побуту і торгівлі за 9 місяців 2018 року; про інформацію начальника Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу національної поліції Головного Управління національної поліції в Київській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 10 місяців 2018 року; про роботу виконкому Шубівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади; різне.

За підсумками колегії прийняті відповідні рішення.

30 11 2018 2