Засідання Ради регіонального розвитку Кагарлицького району

05 12 2018 205 грудня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів перше засідання Ради регіонального розвитку Кагарлицького району. Участь в засіданні взяли голови органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, члени Ради.

Головними темами засідання стали питання проведення в районі ключових реформ, зокрема медичної та освітньої, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва в районі. Не оминули під час засідання і питання децентралізації.

Зокрема, голова райдержадміністрації Роман Коваленко повідомив присутнім, що в Кагарлицькому районі розроблено план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки, в якому буде визначено переваги і пріоритети розвитку Кагарличчини та який буде обговорено із громадянами нашого краю. "Мова йде про вибудування плану роботи та функціонування району після створення об'єднаної територіальної громади з центром в м. Кагарлик з урахуванням інтересів кожного жителя Кагарличчини", - зазначив Роман Коваленко.

З основних питань впровадження освітньої та медичної реформ в районі проінформували в.о. начальника відділу освіти РДА Мар'яна Ремига, головний лікар КЗ Кагарлицької районної ради "Кагарлицька центральна районна лікарня" Віктор Кулініченко та директор КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради" Інна Карапіра.

За підсумками засідання були прийняті відповідні рішення.

05 12 2018 305 12 2018 405 12 2018 5