Урочистості до Дня волонтерів, Дня Збройних Сил України та Дня працівників місцевого самоврядування

06 12 201806 грудня у великому залі адмінбудинку відбулися урочистості приурочені трьом датам - Дню волонтерів, Дню Збройних Сил України та Дню працівників місцевого самоврядування, на які зібралися учасники та ветерани АТО та ООС, працівники районного військового комісаріату, голови органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, секретарі сільських рад, представники підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості, волонтери.

У ході заходу присутніх привітали голова районної ради Іван Семцов, міський голова Олександр Панюта, депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк, районний військовий комісар В’ячеслав Харчевський, Ставівський сільський голова Володимир Михайленко. Виступаючі привітали військовослужбовців, волонтерів та працівників органів місцевого самоврядування з професійними святами та побажали усім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів,надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та втілення всіх задумів і планів. Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході країни.

Кращим працівникам місцевого самоврядування, військового комісаріату та військовослужбовцям були вручені спільні Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради, Грамоти Кагарлицького міського голови, Почесні грамоти та Подяки Київської обласної ради.

Святковий концерт та музичні вітання для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності міського будинку культури, а також учні дитячої школи мистецтв.

06 12 2018 206 12 2018 306 12 2018 406 12 2018 506 12 2018 606 12 2018 706 12 2018 8