Апаратна нарада

10 12 201810 грудня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва та цивільного захисту (в частині цивільного захисту) за 2018 рік; про роботу психолога центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Також обговорено стан криміногенної та надзвичайних ситуацій в районі; стан захворюваності на ГРВІ за минулий тиждень; дотримання температурного режиму в закладах медицини; інші. За результатами наради видано відповідні доручення.

10 12 2018 2Також заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела апаратну нараду з керівниками відділів та управлінь адміністрації. Під час наради обговорили план роботи управлінь та відділів на поточний тиждень; підготовку до проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та циклу Різдвяно-новорічних свят; організацію та проведення інтелектуальної гри «Я і Україна»; інші.

10 12 2018 3