Робоча зустріч

13 12 2018На виконання доручення голови Кагарлицької районної державної адміністрації № 83 від 10.12.2018 року, 13 грудня 2018 року першим заступником голови Кагарлицької РДА Віталієм Тараном проведена робоча зустріч із керівництвом хімічно-небезпечного об’єкта ПрАТ «Кагма» та представниками Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області.

На зустрічі обговорювались невирішені питання забезпечення цивільного захисту на даному хімічно-небезпечному об’єкті, а саме: забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання працівників об’єкту, непрацюючого населення, та осіб, котрі працюють в зоні можливого хімічного зараження.

Загалом була розглянута можливість поступового переведення роботи об’єкта із використання аміаку в охолоджувальних установах на іншу систему охолодження.