Апаратна нарада

17 12 201817 грудня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, заступником міського голови про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів

виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; звіт про діяльність закладів культури за 2018 рік; про нове в законодавстві; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Також обговорено стан криміногенної та надзвичайних ситуацій в районі; стан захворюваності на ГРВІ за минулий тиждень; дотримання температурного режиму в закладах медицини; інше. За результатами наради прийняті відповідні рішення.