Засідання тимчасової комісії

17 5 12 201817 грудня у малому залі адмінприміщення першим заступником голови райдержадміністрації Тараном Віталієм Григоровичем за участю голів сільських рад (с. Демівщина, с. Кузьминці, с.Леонівка, с.Мирівка, с. Шпендівка, с. Черняхів, с. Халча), начальника управління АПР Голованчук Валентини

Володимирівни, інженера-гідротехніка Обухівського МУВГ Миколенко Людмили Йосипівни, в.о. начальника відділу у Кагарлицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Юхименка Ігора Івановича, начальника відділу містобудування та  архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністраці Андрущенка Олега Володимировича, інженера з технічного забезпечення, охорони праці та пожежної безпеки управління агропромислового розвитку Кагарлицької райдержадміністрації Цимбал Інни Петрівни, головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Кагарлицької райдержадміністрації Родини Євгена Борисовича, проведено засідання тимчасової комісії з проведення інвентаризації меліорованих земель та інженерної інфраструктури міжгосподарських та внутрішньогосподарських меліоративних систем (зрошувальних та осушувальних) на території Кагарлицького району.

На засіданні розглянуто питання подальшого використання меліорованих земель на території Кагарлицького району та визначення технічного стану меліоративних систем.

17 6 12 2018