День Святого Миколая

19 12 2018З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Це один з найулюбленіших свят дітей та чудова нагода відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією у районі проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Традиційно 19 грудня в Комунальному закладі Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості» відбувся районний фестиваль «Повір у себе». Для дітей було підготовлено святковий концерт та конкурсну програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій.

Діти отримали справжнє свято  з  подарунками та несподіваними сюрпризами. Дуже приємно, що спільними зусиллями  ми змогли принести малечі радість.

Висловлюємо подяку усім хто приєднався до привітання дітей. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються.

19 3 12 2018 1

19 3 12 2018 2