Урочистості з нагоди 75-ої річниці визволення міста Кагарлика від німецько-фашистських загарбників

08 01 2019 308 січня в актовій залі Кагарлицької міської ради відбувся урочистий захід з нагоди 75-ої річниці визволення міста Кагарлика від німецько-фашистських загарбників. Урочистості відбулися за участю голови Кагарлицької районної державної адміністрації Романа Коваленка, голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, заступників голів райдержадміністрації та районної ради, ветеранів Другої світової війни, військовослужбовців, представників громадськості та ЗМІ.

Перед присутніми з промовами виступили міський голова Олександр Панюта і ветеран війни Зінаїда Перекотій. Хвилиною мовчання вшановано пам'ять загиблих в роки війни.

Право покласти квіти до підніжжя Меморіалу Слави від учасників заходу було надано начальнику служби захисту інформації Кагарлицького райвійськкомату Віталієві Коробенку та оператору відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу РВК Віті Сарапин.

Учасники самодіяльності міського Будинку культури підготували до святкового заходу художні номери.

08 01 2019 408 01 2019 508 01 2019 608 01 2019 708 01 2019 8