Апаратна нарада

21 01 201921 січня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, першим заступником міського голови про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу із зверненнями громадян у Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради»; про дотримання температурного режиму в закладах освіти району; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Крім того, обговорено стан криміногенної та надзвичайних ситуацій в районі; стан захворюваності на ГРВІ за минулий тиждень; інше.

21 01 2019 2Також апаратну нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації провела заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк. Під час наради обговорили план роботи на поточний тиждень, організацію та підготовку урочистого заходу з нагоди Дня Соборності та інше.

21 01 2019 3